Permanentný make-up

Permanentný make-up je jednoduché riešenie pre ženy, ktoré potrebujú doladiť alebo vylepšiť svoj vzhľad, nemajú však čas každý deň tráviť pred zrkadlom pol hodinu, aby si líčili obočie, linky či pery. Je to veľmi dobrá pomôcka najmä v lete pri kúpaní, pri športovaní, ale aj v bežnom živote, nakoľko permanentný make-up sa nerozmazáva a Vy ste upravená takpovediac hneď ako vstanete z postele po celý deň.

Technika spočíva v zapracovaní farieb do pokožky a tým sa vytvoria potrebné efekty obočia, pier alebo liniek. Keďže používam tie najnovšie techniky svetových majstrov, výsledky sú veľmi prirodzené a estetické.

Každá jedna práca je ušitá klientke na mieru. V rámci procedúry s klientkou prekonzultujem jej predstavy, vyberieme spolu vhodné farby, predkreslím tvar, ktorý klientka uvidí ešte pred samotným tetovaním. Taktiež budete poučená o tom, ako sa treba o tetované miesto starať. Celá procedúra je bezbolestná, nakoľko používam kvalitné lokálne anestetiká. Samozrejmosťou je čistota a dezinfekcia prostedia, používanie sterilných nástrojov a kvalitných pigmentov.

Dôležité je, aby bola zákazníčka zdravá a ak náhodou má nejaké zdravotné komplikácie, je potrebné najprv prekonzultovať, či je možné a vhodné permanentný make-up podstúpiť. 

Z akých techník si môžete vybrať

Obočie

  • Bella Brows vláskové
  • Powder brows púdrové

Očné linky

  • Klasik eyeliners klasické
  • Magic shading tieňované

Pery

  • Aquarell lips prirodzený efekt
  • Full shading lips výraznejší efekt

Ďalšie fotky prác si môžete pozrieť na FB stránke