Rádiofrekvencia

Ochabnutá pokožka tváre, krku a dekoltu, uvoľnená pokožka a kožné riasy v okolí uší, očí - horné a dolné viečka, dvojitá brada, ochabnutá pokožka  - toto všetko vyrieši ošetrenie prístrojom Elisir talianskej firmy Panestetic.

Čo je to rádiofrekvencia:

Rádiofrekvenčné spevňovanie kože využíva časť nízkofrekvenčného elektromagnetického vlnenia na vyvolanie novotvorby kolagénu v koži. Princíp ošetrenia spočíva v tom, že sa prehreje kožný kolagén, jeho časť je tepelne poškodená a v priebehu pár týždňov sa popálený kolagén nahrádza novým kolagénom.

Rádiofrekvencia pleť vypína, spevňuje a omladzuje, vrásky sa vyhladzujú, čo je viditeľné hneď po prvom ošetrení a následne - postupom ako sa vytvára nový kolagén - sa efekt ešte zosilňuje. Účinok je dlhodobý!

Odporúčaný počet ošetrení: 3 - 6 krát v opakovaniach po dvoch týždňoch, 1-2 krát za rok

Ošetrovať sa môže: Tvár, krk, dekolt, brada

Priebeh ošetrenia:

Po očistení a peelingu pleti sa nanesie na pokožku rádiofrekvenčný gél s kolagénom a pomocou rádiofrekvenčnej sondy sa pokožka ošetruje. Klientka necíti nič nepríjemné, iba teplo. Ošetrenie sa doplní príjemnou maskou, ktorá toto ošetrenie ešte posilní a záverečným krémom.