Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia = nechirurgický lifting 

                                                                                                                                  Ochabnutá pokožka tváre, krku a dekoltu, uvoľnená pokožka a kožné riasy v okolí uší, očí - horné a dolné viečka, dvojitá brada,      ochabnutá pokožka na rukáchpažiach, bruchu, zadku, stehnách - toto všetko vyrieši ošetrenie prístrojom Elisir talianskej firmy Panestetic.

Čo je to rádiofrekvencia: 

Rádiofrekvenčné spevňovanie kože využíva časť nízkofrekvenčného elektromagnetického vlnenia na vyvolanie novotvorby kolagénu v koži. Princíp ošetrenia spočíva v tom, že sa prehreje kožný kolagén, jeho časť je tepelne poškodená a v priebehu pár týždňov sa popálený kolagén nahrádza novým kolagénom. 

Rádiofrekvencia pleť vypína, spevňuje a omladzuje, vrásky sa vyhladzujú, čo je viditeľné hneď po prvom ošetrení a následne - postupom ako sa vytvára nový kolagén - sa efekt ešte zosilňuje. Účinok je dlhodobý!

Odporúčaný počet ošetrení: 3 - 6 krát v opakovaniach po dvoch týždňoch, 1-2 krát za rok

Ošetrovať sa môže: Tvár, krk, dekolt, brada

Paže, chrbát, brucho

Zadok, predná a zadná časť stehien

Priebeh ošetrenia:


Po očistení pleti sa nanesie na pokožku rádiofrekvenčný gél s kolagénom a pomocou rádiofrekvenčnej sondy sa pokožka ošetruje. Klientka necíti nič nepríjemné, iba teplo. Ošetrenie sa dá krásne doplniť príjemnou masážou a uzavrieť maskou, ktorá toto ošetrenie ešte posilní.

Fotobiostimulácia:

Rádiofrekvenčné ošetrenie tváre sa dopĺňa fotobiostimuláciou - infračervené žiarenie 810 a 

980 nm. Táto stimuluje fibroplasty k tvorbe nového kolagénu. Okrem toho má infračervené žiarenie protizápalový, antibakteriálny a regeneračný účinok, pomáha k stiahnutiu kapilár /rozšírených cievok/, pigmentových škvŕn, preto sa používa aj ako doplnok k iným ošetreniam.

Na záver sa môže použiť sérum, maska a krém s obsahom kyseliny hyaluronovej, aby sa zabezpečila dostatočná hydratácia pleti.