PERFECT TIME

Spevňujúce a liftingové ošetrenie

Procedúra určená špeciálne pre zrelú pleť s vráskami, so stratou elasticity a pevnosti. Je založená na používaní aktívnych koncentrácií inovatívnych lipopeptidov a esenciálnych aminokyselín, ktoré pomáhajú vrátiť objem podkožnej tukovej vrstve, a tým vyplniť vrásky a vyhlásiť pokožku. Jednotlivé prípravky vďaka svojmu zloženiu navyše spevňujú a jasnejšie vykresľujú kontúry tváre, krku a dekoltu a dodávajú koži pevnosť, pružnosť a mladistvý vzhľad.

AKTÍVNE ZLOŽKY

- Inovatívne lipopeptidy - jedinečný komplex peptidov, ktoré stimulujú prekrvenie, zlepšujú elasticitu a pevnosť pokožky, vyhladzujú vrásky a spomaľujú vytváranie nových vrások. 

- Esenciálne aminokyseliny - napomáhajú obnove tkaniva, zlepšujú syntézu kolagénu a elastínu a tým povzbudzujú biochemickú aktivitu prebiehajúcu v hlbokých kožných vrstvách. 

- Povzbudzujúce účinky kyseliny hyalurónovej - vďaka svojej schopnosti absorbovať a zadržať tekutiny dodáva pleti maximum vlhkosti, objem, spevňuje a výrazne zjemňuje vzhľad vrások. 

- Rastlinné fytoestrogény - svojím pôsobením zvyšujú obsah tekutín, zrýchľujú produkciu kolagénu a zlepšujú elasticitu a pevnosť pokožky. 

- Vitamín C - silný antioxidant, ktorý pomáha neutralizovať voľné radikály, povzbudzuje produkciu kolagénu a dodáva pleti rovnomerný, zdravý odtieň. 

- Vitamín E - antioxidant, ktorý aktívne zmierňuje poškodzovanie pokožky slnečným žiarením, je veľmi dôležitý pre jej lepšie zvlhčovanie a regeneráciu. 

VÝSLEDOK OŠETRENIA- Vyplnenie vrások: silnejšia vrstva podkožného tuku umožňuje vyplnenie jemných vrások.- Pevnosť: zlepšenie pevnosti a elasticity pleti.- Lifting: vyhladzovanie vrások, spevnenie a vypnutie kontúr tváre, krku a dekoltu.- Vlhkosť: vyváženie prirodzenej hladiny vlhkosti, jej uchovávanie a prevencia odparovania.