PERFECT TIME 

Spevňujúce a liftingové ošetrenie 90 min. 

Procedúra určená špeciálne pre zrelú pleť s vráskami, so stratou elasticity a pevnosti. Je založená na používaní aktívnych koncentrácií inovatívnych lipopeptidov a esenciálnych aminokyselín, ktoré pomáhajú vrátiť objem podkožnej tukovej vrstve,  a tým vyplniť vrásky a vyhlásiť pokožku. Jednotlivé prípravky vďaka svojmu zloženiu navyše spevňujú a jasnejšie vykresľujú kontúry tváre,  krku a dekoltu a dodávajú koži pevnosť,  pružnosť a mladistvý vzhľad.

 

AKTÍVNE ZLOŽKY

 

- Inovatívne lipopeptidy - jedinečný komplex peptidov, ktoré stimulujú prekrvenie, zlepšujú elasticitu a pevnosť pokožky, vyhladzujú vrásky a spomaľujú vytváranie nových vrások.
 
- Esenciálne aminokyseliny - napomáhajú obnove tkaniva, zlepšujú syntézu kolagénu a elastínu a tým povzbudzujú biochemickú aktivitu prebiehajúcu v hlbokých kožných vrstvách.
 
- Povzbudzujúce účinky kyseliny hyalurónovej - vďaka svojej schopnosti absorbovať a zadržať tekutiny dodáva pleti maximum vlhkosti, objem, spevňuje a výrazne zjemňuje vzhľad vrások.
 
- Rastlinné fytoestrogény - svojím pôsobením zvyšujú obsah tekutín, zrýchľujú produkciu kolagénu a zlepšujú elasticitu a pevnosť pokožky.
 
- Vitamín C - silný antioxidant, ktorý pomáha neutralizovať voľné radikály, povzbudzuje produkciu kolagénu a dodáva pleti rovnomerný, zdravý odtieň.
 
- Vitamín E - antioxidant, ktorý aktívne zmierňuje poškodzovanie pokožky slnečným žiarením, je veľmi dôležitý pre jej lepšie zvlhčovanie a regeneráciu.
 
VÝSLEDOK OŠETRENIA

 

- Vyplnenie vrások: silnejšia vrstva podkožného tuku umožňuje vyplnenie jemných vrások.

 

- Pevnosť: zlepšenie pevnosti a elasticity pleti.

 

- Lifting: vyhladzovanie vrások, spevnenie a vypnutie kontúr tváre, krku a dekoltu.

 

- Vlhkosť: vyváženie prirodzenej hladiny vlhkosti, jej uchovávanie a prevencia odparovania.
 

PERFECT TIME - spevňujúce a liftingové ošetrenie