JUVELAST

Výživa,  regenerácia a omladenie suchej pleti 90 min. 

 
Toto výživné ošetrenie účinne zvyšuje hladinu hydratácie pokožky a vyživuje pleť.  Procedúra prispieva k zlepšeniu elasticity pokožky, zjemňuje vrásky a príznaky starnutia pokožky. 
Zloženie prípravkov Je založené na exkluzívnom patente HL s názvom DNA CoFactor, patentové číslo 9,333,159 B2, ktorý prešiel klinickými testami a vedecké štúdie potvrdili jeho výnimočnú účinnosť pri zlepšovaní povrchovej štruktúry pokožky a vyhladzovaní vrások.
 
AKTÍVNE ZLOŽKY
Komplex peptidov medi - Komplex aminokyselín, ktoré sú spojené s peptidy. Komplex pôsobí ako prirodzený prenášač umožňujúce maximálne prienik medi. Je to zložka, ktorá stimuluje produkciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej a tým zrýchľuje procesy regenerácie kože.
 
Enzýmy so schopnosťou regenerácie DNA - lipozómy z výťažku huseníčku (Arabidopsis) obsahuje enzýmy, ktoré regenerujú DNA poškodenú voľnými radikálmi. Liposome pôsobí ako šikovný štartovací systém, prenáša enzýmy a uvoľňuje ich do kožných buniek.
 
Ceramidy - Esenciálne mastné molekuly, vďaka ktorých pôsobeniu si epidermálne bariéra udržuje svoju integritu, čo pomáha uchovávať v pokožke prirodzenú hladinu vlhkosti, spomaľuje procesy starnutia a prispieva k obnove buniek.
 
Maslo cupuacu a murumuru - S vysokým obsahom kyseliny olejovej, vitamínu C a rastlinných výťažkov s antioxidačným pôsobením, ktoré zjemňujú pleť a zmenšujú vrásky.
 
Kyselina hyalurónová - Významne zvyšuje úroveň hydratácie pokožky a bráni odparovaniu vlhkosti. Čo vedie k spevneniu kože a zjemnenie vzhľadu vrások.
 
VÝSLEDOK
Intenzívne vyživená pleť 
významné zlepšenie hydratácie pleti
zmenšenie vrások a zjemnenie príznakov starnutia
vracia pevnosť a elasticitu
zlepšuje povrchovú štruktúru pokožky
spomaľuje procesy starnutia kože