DERMALIGHT 

Ošetrenie pleti s pigmentovými škvrnami 90 min. 

 
Ošetrenie DERMALIGHT ponúka účinné riešenie umožňujúce zosvetlenie hyperpigmentačných stareckých škvŕn a melaziem,  slúži ako prevencia tvorby nových škvŕn,  dodáva pokožke zdravý vzhľad a rovnomerné sfarbenie. 
 
AKTÍVNE ZLOŽKY
 
- Kyselina kójová – prírodná kyselina extrahovaná z ryže spomaľuje produkciu melanínu a tým zosvetľuje kožu.
 
- Kyselina mandľová  – aromatická alfa-hydroxykyselina s antibakteriálnymi vlastnosťami povzbudzuje obnovu buniek a zosvetľuje hyperpigmentačné škvrny. Je vhodná pre ľudí s citlivou pokožkou a tmavou pleťou.
 
- Kyselina azelaová  – inhibuje enzým tyrozinázu, v dôsledku čoho produkujú melanocyty menej pigmentu a dochádza k zosvetleniu kože.
 
- Arbutín – látka extrahovaná z medvedice lekárskej, ktorá účinne inhibuje enzým tyrozinázu, ktorý sa podieľa na produkcii melanínu.
 
- Vitamín C – silný antioxidant, ktorý svojím pôsobením neutralizuje voľné radikály. Zrýchľuje produkciu kolagénu, ovplyvňuje produkciu melanínu, zosvetľuje pokožku a dodáva pleti rovnomerné sfarbenie.
 
- Komplex novej generácie (butylrezorcinol, undecylenoyl fenylalanín, zosvetľujúce rastlinné výťažky)
- potláča syntézu melanínu,
- pomáha zabrániť šíreniu pigmentu do buniek,
- inhibuje enzým tyrozinázu.
 
VÝSLEDOK
Zosvetlenie hyperpigmentačných škvŕn,
Zmenšenie počtu stareckých škvŕn a melaziem,
Prevencia tvorby nových tmavých škvŕn na koži,
Dodáva pleti jednotný farebný odtieň,
Žiarivá, zdravá pokožka.
 
Počet ošetrení : Typ 1-3 Fitzpatrickovej škály 4-6 ošetrení v intervale 10-14dní,  odporúča sa naďalej pokračovať raz mesačne 
Typ 4-6 podľa Fitzpatrikovej škály 1-2 ošetrenia v intervale 6-8týždňov, ďalšie ošetrenia v prípade potreby. 
Aby sme mohli zaručiť zosvetlenie pigmentových škvŕn,  musí po salónnom ošetrení nasledovať pravidelná domáca starostlivosť