MEZOTERAPIA

Čo je to mezoterapia

Je to ošetrenie, pri ktorom sa aplikuje do pokožky zmes mezoterapeutických koktejlov, vitamínov, kyselina hyalurónová, peptidy, DMAE alebo iné látky podľa potreby pleti pomocou mikroihličiek. Výsledkom je pevnejšia, vypnutejšia a zrevitalizovaná pleť. Okrem aplikácie dôležitých látok sa pomocou tejto metódy aktivuje tvorba nových kolagénových vlákien, čo má za následok pružnú a elastickú pleť. Mezoterapia je vhodná aj pri jazvičkách po akné, na strie a na pigmentové škvrny.

Ako aplikujeme do pokožky revitalizačnú zmes

Revitalizačnú zmes látok aplikujeme do pokožky pomocou MEZO PEN - u. Je to nastaviteľné pero, ktoré pomocou mikro ihličiek aplikuje látky do pokožky. Vďaka malému priemeru ihličiek a kolmému prieniku do pokožky je pokožka bez poranení a viditeľných vpichov. Vďaka anatomickému tvaru MEZO PEN - u sa ľahko ošetrujú aj horšie prístupné oblasti, napr. okolo očí.

Aké ampulky používame

Na mezoterapiu používame ampulky vysokej kvality značky Stayve a Physiolab. Podľa potreby konkrétnej zákazníčky sa zvolí sérum 3D booster, Whitening, Revitalizing, Anti aging powerpeptide, AC stem cell a ďalšie. Tieto séra su vysoko koncentrované, plné aktívnych látok.

POČET OPAKOVANÍ

Odporúčame opakovať 4 - 5 krát po cca 3-4 týždňoch. Pre udržiavanie efektu je dobré opakovať kúry po pol roku.

Priebeh ošetrenia: povrchové čistenie pleti, peeling + skin scrubber, aplikácia ampulky pomocou mezopenu, maska posilňujúca efekt ošetrenia, krém podľa potreby.