Večerné líčenie 60 min.

Líčenie určené na slávnostné príležitosti, akými sú ples, stužková, návšteva divadla, vianočný večierok a podobne. Líčenie je výraznejšie, prispôsobené Vášmu farebnému typu, Vášmu oblečeniu a Vašim predstavám. Tvár je opticky formovaná podľa potreby. Pri líčení sú používané fixátory pod make-up, pod očné tiene aj pod rúž, rozjasňovač a korektory tak, aby ste celú noc pôsobili sviežo.

V cene líčenia je príprava a hydratácia pleti pred líčením, fixačný gél pod make up, korektory na prekrytie chybičiek pleti a kruhov pod očami, púder, bronzer, rozjasňovač pleti, fixačný krém pod tiene, ceruzka, tiene, linky, špirála, kontúrka, rúž a lesk na pery.

Pre zvýraznenie líčenia je možné použiť trsy alebo rad mihalníc.

 

 

Svadobné líčenie so skúškou 2 x 60 - 90min.

Líčenie určené pre nevesty. Je zamerané na perfektne, zdravo pôsobiacu pleť, korekciu tváre a zvýraznenie najkrajších čŕt nevesty, aby vo svoj veľký deň žiarila. Použité budú fixátory aby líčenie vydržalo celý deň aj noc. Líčenie má dve etapy. Skúška je najneskôr dva týždne pred svadbou. Na nej vyskúšame líčenie podľa Vašich predstáv tak, aby ste boli spokojná. Zároveň Vám podľa Vášho stavu pleti doporučím, aké prípravky máte používať, aby bola Vaša pleť vo Váš svadobný deň perfektná. Vo svadobný deň Vás nalíčim naostro tak, ako to už máme vyskúšané. V cene sú aj umelé mihalnice alebo trsy.

 

Fotolíčenie 60 min.

Líčenie určené na fotografiu, pri ktorom je dôležité korigovať nedostatky a tvár rozžiariť. Pleť musí byť matná, nesmie sa lesknúť. Pleť bude vytieňovaná aby sa opticky priblížila ideálu. Líčenie je výaznejšie, prispôsobené Vašej farebnosti, Vášmu typu a Vašim predstavám. Do úvahy je braný aj účel fotografie. V cene líčenia je aj príprava pleti pred líčením.