JUVELAST

Výživa, regenerácia a omladenie suchej pleti

Toto výživné ošetrenie účinne zvyšuje hladinu hydratácie pokožky a vyživuje pleť. Procedúra prispieva k zlepšeniu elasticity pokožky, zjemňuje vrásky a príznaky starnutia pokožky. Zloženie prípravkov Je založené na exkluzívnom patente HL s názvom DNA CoFactor, patentové číslo 9,333,159 B2, ktorý prešiel klinickými testami a vedecké štúdie  potvrdili jeho výnimočnú účinnosť pri zlepšovaní povrchovej štruktúry pokožky a  vyhladzovaní vrások. 

AKTÍVNE ZLOŽKY

Komplex peptidov medi - Komplex aminokyselín, ktoré sú spojené s peptidy. Komplex pôsobí ako prirodzený prenášač umožňujúce maximálne prienik medi. Je to zložka, ktorá stimuluje produkciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej a tým zrýchľuje procesy regenerácie kože.

Enzýmy so schopnosťou regenerácie DNA - lipozómy z výťažku huseníčku (Arabidopsis) obsahuje enzýmy, ktoré regenerujú DNA poškodenú voľnými radikálmi. Liposome pôsobí ako šikovný štartovací systém, prenáša enzýmy a uvoľňuje ich do kožných buniek.  

Ceramidy - Esenciálne mastné molekuly, vďaka ktorých pôsobeniu si epidermálne bariéra udržuje svoju integritu, čo pomáha uchovávať v pokožke prirodzenú hladinu vlhkosti, spomaľuje procesy starnutia a prispieva k obnove buniek. 

Maslo cupuacu a murumuru - S vysokým obsahom kyseliny olejovej, vitamínu C a rastlinných výťažkov s antioxidačným pôsobením, ktoré zjemňujú pleť a zmenšujú vrásky. 

Kyselina hyalurónová - Významne zvyšuje úroveň hydratácie pokožky a bráni odparovaniu vlhkosti. Čo vedie k spevneniu kože a zjemnenie vzhľadu vrások. VÝSLEDOK• Intenzívne vyživená pleť • významné zlepšenie hydratácie pleti• zmenšenie vrások a zjemnenie príznakov starnutia• vracia pevnosť a elasticitu• zlepšuje povrchovú štruktúru pokožky• spomaľuje procesy starnutia kože