DERAMLIGHT

Ošetrenie pleti s pigmentovými škvrnami

Ošetrenie DERMALIGHT ponúka účinné riešenie umožňujúce zosvetlenie hyperpigmentačných stareckých škvŕn a melaziem, slúži ako prevencia tvorby nových škvŕn, dodáva pokožke zdravý vzhľad a rovnomerné sfarbenie.

AKTÍVNE ZLOŽKY

- Kyselina kójová - prírodná kyselina extrahovaná z ryže spomaľuje produkciu melanínu a tým zosvetľuje kožu.

- Kyselina mandľová - aromatická alfa-hydroxykyselina s antibakteriálnymi vlastnosťami povzbudzuje obnovu buniek a zosvetľuje hyperpigmentačné škvrny. Je vhodná pre ľudí s citlivou pokožkou a tmavou pleťou.

- Kyselina azelaová - inhibuje enzým tyrozinázu, v dôsledku čoho produkujú melanocyty menej pigmentu a dochádza k zosvetleniu kože.

- Arbutín - látka extrahovaná z medvedice lekárskej, ktorá účinne inhibuje enzým tyrozinázu, ktorý sa podieľa na produkcii melanínu.

- Vitamín C - silný antioxidant, ktorý svojím pôsobením neutralizuje voľné radikály. Zrýchľuje produkciu kolagénu, ovplyvňuje produkciu melanínu, zosvetľuje pokožku a dodáva pleti rovnomerné sfarbenie. 

- Komplex novej generácie (butylrezorcinol, undecylenoyl fenylalanín, zosvetľujúce rastlinné výťažky)- potláča syntézu melanínu,- pomáha zabrániť šíreniu pigmentu do buniek,- inhibuje enzým tyrozinázu. 

VÝSLEDOK• Zosvetlenie hyperpigmentačných škvŕn,• Zmenšenie počtu stareckých škvŕn a melaziem,• Prevencia tvorby nových tmavých škvŕn na koži,• Dodáva pleti jednotný farebný odtieň,• Žiarivá, zdravá pokožka. Počet ošetrení : Typ 1-3 Fitzpatrickovej škály 4-6 ošetrení v intervale 10-14dní, odporúča sa naďalej pokračovať raz mesačne Typ 4-6 podľa Fitzpatrikovej škály 1-2 ošetrenia v intervale 6-8týždňov, ďalšie ošetrenia v prípade potreby. Aby sme mohli zaručiť zosvetlenie pigmentových škvŕn, musí po salónnom ošetrení nasledovať pravidelná domáca starostlivosť