C THE SUCCESS 

Omladzujúce ošetrenie s vitamínom C

Starnutie pleti a jeho najčastejšie prejavy - vrásky, škvrny, ochabnutá pleť a strata farebného odtieňa pleti - sú ovplyvnené faktormi vonkajšieho prostredia a fyziologickými faktormi. Faktory vonkajšieho prostredia zahŕňajú predovšetkým opakované a nechránené pôsobenie škodlivej zložky slnečného žiarenia, znečistenie ovzdušia a voľné radikály (fotostarnutie). Fyziologické faktory sú ovplyvnené genetikou a zmenou hormonálnych pomerov v priebehu času, vrátane poklesu hladín estrogénu a progesterónu, úbytkom väzivových buniek v derme (spodná vrstva kože) a zníženou schopnosťou tvorby kolagénových a elastínových vlákien. To všetko sa prejavuje zmenami v epiderme (vrchná vrstva kože) aj v derme a tvorbou vrások, línií a pigmentačných škvŕn.

Produktový rad proti starnutiu od spoločnosti HL obsahuje prípravky, ktoré sú určené na oddialenie účinkov starnutia pleti a na korekciu a odstránenie poškodenia pleti a známok starnutia vznikajúcich v dôsledku prirodzeného starnutia a opakovaného pôsobenia slnečného žiarenia. Produkty obsahujú aktívnu kombináciu vitamínu C, pomarančovej silice a výťažku z grapefruitu, ktorá spomaľuje proces starnutia pleti, zmenšuje hĺbku vrások a línií, zvyšuje pevnosť pleti a prepožičiava jej vyvážený a žiarivý vzhľad.

AKTÍVNE ZLOŽKY

Vitamín C, vysoko účinný antioxidant, sa vstrebáva do najhlbších vrstiev pleti, kde neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Zároveň urýchľuje tvorbu kolagénu a elastínu, stimuluje tvorbu melanínu a pomáha zosvetľovať pleť a vytvárať jej zdravý vzhľad s rovnomerným farebným odtieňom.

Citronela je bohatá na vitamín C a prispieva k zosvetleniu pleti.

Pomarančová silica zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu v pleti.

Výťažok z grapefruitu obsahuje veľké množstvo vitamínu C a prispieva k regenerácii pleti.

Bambucké maslo zjemňuje a vyhladzuje vrásky a zvyšuje obsah vlhkosti v pleti.

V PRAXI

Kombinácia vitamínu C, pomarančovej silice a výťažku z grapefruitu obmedzuje poškodenie pleti spôsobené voľnými radikálmi a zároveň podporuje tvorbu a správnu obnovu kolagénových a elastínových vlákien zaisťujúcich pevnosť a pružnosť pleti. To všetko stimuluje funkciu prirodzených korekčných a hojivých mechanizmov tela.

VÝSLEDOK

  • Odďaľuje proces starnutia pleti

  • Obmedzuje a vyhladzuje vrásky a línie

  • Zlepšuje a posilňuje pružnosť pleti

  • Upokojuje a vyživuje

  • Zabraňuje vzniku tmavých pleťových škvŕn a škvŕn od slnka

  • Zosvetľuje a vyrovnáva farebný odtieň a textúru pleti

CIEĽOVÁ SKUPINA

Procedúra ošetrenie PROTI STARNUTIU je určená pre široké spektrum zákazníkov, najmä pre tých, ktorých pleť vykazuje počiatočné aj pokročilé známky starnutia.

PROCEDÚRA

Ošetrenie PROTI STARNUTIU pomáha odďaľovať proces starnutia pleti, napráva poškodenie a retušuje tmavé škvrny spôsobené procesmi súvisiacimi so starnutím a nadmerným pôsobením slnečného svetla, čím pokožke vracia mladistvý a žiarivý vzhľad.