Alpha Beta s retinolom


Toto ošetrenie je určené na regeneráciu, omladenie, obnovu pleti. Zloženie výrobkov Alpha Beta s Retinolem je formulované na báze prírodných alfa-hydroxy kyselín, beta-hydroxy kyseliny, retinolu, vitamínu C, extraktov zeleného čaju a ďalších aktívnych zložiek, ktoré prispievajú k dosiahnutiu viditeľných a pôsobivých výsledkov.

AKTÍVNE ZLOŽKY

Je dokázané, že prírodné alfa-hydroxy kyseliny (mliečna, glykolová, citrónová, jablčná a vínna) získavané z ovocia majú veľmi priaznivý účinok na regeneráciu a omladzovanie pleti.

Beta-hydroxy kyselina (kyselina salicylová), ktorá pomáha rozpúšťať keratín, pôsobí v najhlbších vrstvách epidermy a má protizápalové účinky.

Retinol, čo je látka odvodená z vitamínu A, urýchľuje regeneráciu pleti, zlepšuje prekrvenie a privádza kyslík do pokožky. Pleti tiež prepožičiava vyvážený a žiarivý vzhľad.

Pôsobením vitamínu C, ktorý je mimoriadne silný antioxidant, pleť získava jasný a jednoliaty odtieň.

Zelený čaj má predovšetkým antioxidačné účinky a spomaľuje starnutie

V PRAXI

Kombinácia účinkov alfa- a beta-hydroxy kyselín, retinolu a ostatných aktívnych zložiek výrazne urýchľuje regeneráciu pleti, zvyšuje jej prekrvenie, podporuje tvorbu nových buniek a aktivuje syntézu kolagénu, ktorá je nevyhnutná na zachovanie štruktúry a prirodzenej funkcie pleti. Spoločne potom stimulujú prirodzené mechanizmy hojenia pleti.

VÝSLEDOK

  • Zmenšuje hĺbku línií a vrások

  • Výrazne zlepšuje textúru pleti

  • Zlepšuje vláčnosť, pružnosť a pevnosť pleti

  • Zvyšuje obsah vlhkosti

  • Regeneruje pleť náchylnú na tvorbu akné a pleť po vyliečení akné.

CIEĽOVÁ SKUPINA

Procedúra OMLADZOVANIE je vhodná pre všetky typy pleti.

PROCEDÚRA

OMLADZOVACIE OŠETRENIE PLETI regeneruje zrohovatenú vrstvu formou rozpúšťania a peelingu, urýchľuje bunkovú obnovu a znižuje hĺbku vrások.