Presvedčte sa že aj ošetrenie AHA kyselinami môže byť príjemné a Vy si ho môžete užiť a tešiť sa z úžasného výsledku, aký Vám tento typ chemického peelingu prinesie.

Ošetrenia:  

SeSDERMA Glowing - hydratácia, vypnutie pleti, proti vráskam

SeSDERMA Bleaching - pigmentové škvrny

SeSDERMA Acne prone skin - akné, mastná pleť

 

AHA peeling Whitening

Pigmentové škvrny majú riešenie

Whitening je špecifická kúra, ktorá veľmi šetrným a pritom účinným spôsobom omladzuje pleť, viditeľne prejasňuje, zmierňuje hĺbku vrások a zjemňuje. Jedná sa o veľmi silnú omladzujúcu starostlivosť. Jej veľkou výhodou je efektívne pôsobenie proti pigmentovým škvrnám, ktoré sa objavujú už po 30. roku. Whitening je špecifický peeling, ktorý šetrným spôsobom odstráni odumreté bunky s nahromadeným pigmentom a napomôže k vybieleniu škvŕn a predchádza ich ďalšej tvorbe. Ošetrenie pleti WHITENING je tiež vhodné na aknóznu pleť s tvorbou jaziev.

POSTUP OŠETRENIA: Povrchové čistenie, Exfoliácia WHITENING - Silná exfoliácia WHITENING peeling, ktorý obsahuje 25% kyseliny glykolovej 70% nej, pH je 2,5 alebo Jemná exfoliácia Kyselinou mandľovou 60%, WHITENING sérum 5ml zapracované ultrazvukovou špachtľou, masáž tváre, krku a dekoltu, maska WHITENING, krém WHITENING, očný krém

AKTÍVNE LÁTKY: 

 • kyselina glykolová
 • kyselina salicylová
 • kyselina mandľová
 • ryžový olej
 • bambucké maslo
 • sacharidy
 • vitamín E
 • extrakt z Trehalózy
 • mandľový olej
4 TYPY ÚČINKU
 • vybielenie
 • omladenie a zjemnenie vrások
 • prejasnenie
 • účinok proti akné
KOZMETICKÝ EFEKT
 • postupné ustupovanie pigmentových škvŕn
 • prejasnenie a vybielenie pleti
 • zjemnenie hĺbky vrások
 • celkové omladenie pleti
 • regenerácia pleti

 

AHA + PHA  PEELING PRIMALUCE exforadiance

pre krásnu pleť bez poškvrny

Pre koho je ošetrenie určené: 

- pleť s pigmentovými škvrnami

- s akné

- matnú a rýchlo starnúcu pleť

- hrubú, znečistenú, pórovitú

 

Účinky:

- rozjasnenie

- zosvetlenie

- obnova

- bielenie

 

Aktívne látky:

- AHA kyselina glykolová, mliečna, citrónová, mandľová

- AHA kyselina z granátového jablka, ananásu a hrozna

- PHA kyselina laktobionická, glukonolakton

- Kyselina hyaluronová, zmälčujúce látky, oxid zinočnatý

Vitamín C, A, olej z mandlí, bambucké maslo

 

Pre optimálny výsledok je potrebné ošetrenie absolvovať 5 krát v krátkom časovom rozpätí, s odstupom 7 - 10 dní. 

Pre prevenciu 1 krát mesačne

Ošetrenie je účinné a pritom šetrné k pleti

 

Výsledok je krásna, hladká, čistá, vypnutá pleť bez škvŕn

 

 

 

AHA Peeling SeSDERMA

AHA peeling tretej generácie 

Po ošetrení týmto peelingom tretej generácie bude Vaša pokožka jemná, vypnutá a žiarivá. Toto ošetrenie si určite zamilujete, nakoľko popri vysokej účinnosti nedochádza k neprimeranému podráždeniu pleti. Podľa typu ošetrenia účinne bojuje proti pigmentovým škvrnám, akné, vráskam a voľným radikálom.
 
Spoločnosť SeSDERMA bola vytvorená dermatológom Gabrielom Serranom už pred 25 rokmi. Zaoberá sa vývojom, výrobou a inováciou výrobkov v oblasti kozmetiky a dermatológie, ktoré sa mpredávajú v 40 krajinách sveta. Špeciálne produkty vyvinuté vo vlastných laboratótiách ponúkajú nielen kvalitu, ale aj možnosť vzájomnej kombinácie, byššiu koncentráciu aktívnych zložiek a tým účinnejšie pôsobenie. 

Sesglykopeel K

Jedná sa o gélovú formu peelingu, ktorá zabezpečuje pomalý prienik do pokožky. Zabezpečuje vysokú účinnosť pri nízkom podráždení pokožky. Je vhodný aj na citlivú pleť. Vďaka svoje forme je bezpečný a nedochádza k neprimeraným reakciám pleti. Po ošetrení môže klientka normálne pokračovať vo svojich aktivitách bez nepríjemných pocitov na pleti.
 
zloženie: 33% kyselina glykolová, 9% kyselina mliečna, 7% kyselina kójová, 5% kyselina citrónová, 3% kyselina salycilová, Epilobium a extrakt z Medvedice lekárskej, pH 2,5
 
Kyselina kojová má antimikrobiálny účinok a veľmi účinne sa využíva pri ošetrení akné. Redukuje prítomnosť akné na pokožke a zamedzuje zvýšenej tvorbe melanínu. Okrem toho blokuje enzým tyrozináza. Má mierne cytotoxický účinok, ptostredníctvom ktorého reguluje proces tvorby melanínu v pokožke. Vďaka svojej schopnosti zachytávať reaktívne formy kyslíka v bunkách a tkanivách, chráni pokožku pred oxidačným poškodením a pôsobením slnečného žiarenia.
 
Druhy ošetrení - podľa druhu ošetrenia sa používa špecifické aditívum
 
GLOWING - s antioxidantom vit. C - hydratácia, redukcia vrások
Kyselina askorbová (vitamín C) chráni bunky ored oxidačným stresom a stimuluje tvorbu kolagénu. Zlepšuje hydratáciu a hebkosť pokožky, zabraňuje tvorbe voľných radikálov a redukuje vrásky. Má ochranný účinok. Rozjasňuje pokožku tým, že zamedzuje zlučovaniu melanínu v melanocitoch.
 
BLEACHING K - proti pigmentovým škvrnám
Kyselina kojová zabraňuje zvýšenej tvorbe melanínu a  chráni pokožku pred slnenčnými lúčmi
 
ACNE PRONE SKIN - na mastnú pleť a akné
Nikotínamid má protizápalové účink. Kyselina salycilová má bakteriostatické vlastnosti, reguluje mastnotu pokožky a urýchľuje je epidermálnu premenu. Aloe Vera lieči a regeneruje kožné tkanivá a chráni pokožku pred voľnými radikálmi. 
 
Priebeh ošetrenia: Povrchové čistenie, Sesglykoppel K s príslušným aditívom, ukľudňujúca maska, krém
 

AZELAC  Efektívne ošetrenie pleti s rosaceou, kuperózou, seborreou, akné, pigmentovými škvrnami

 

Rosacea 

Je to chronické ochorenie, pri ktorom sa prejavuje sčervenanie pleti, najmä líc, brady, nosa a čela, môžu sa tvoriť pľuzgieriky a vriedky. Pacient môže pociťovať svrbenie, štípanie, pálenie pleti a celkovo je pleť veľmi citlivá. Vriedky môžu pripomínať akné, ale pri kuperóze je pleť skôr suchá a póry sa neupchávajú.

Kuperóza

Pleť je začervenaná v dôsledku rozšírených cievok, pleť je suchá a citlivá. Taktiež môže kuperózu sprevádzať pocit štípania, pálenia alebo svrbenia.

Základom ošetrenia je aplikácia exfoliačného gélu Azelac, ktorý obsahuje až 20% kyseliny Azelaovej. Tá pôsobí silne protizápalovo, eliminuje začervenanie a vriedky. Je antibakteriálna. Vyrovnáva tón pleti, reguluje nadmernú keratózu a redukuje tvorbu mazu. Pleť nádherne upokojí

 

Ďalšou zložkou je ostropestrec mariánsky, ktorý účinne bojuje proti akné, exémom, podráždeniu pleti.

Priebeh ošetrenia: Očistenie a odmastenie pleti, nanesenie Azelac exfoliačného gélu, maska, zapracovanie Azelac hydratačného gélu alebo krému.

 

Ošetrenie s produktami španielskej lekárskej kozmetiky SedermaViac tu: https://www.belladiva.sk/kury-pre-krasnu-plet/