A-NOX

Ošetrenie problematickej pleti so sklonom k akné


Produktový rad A-NOX je vysoko účinný pri ošetrení pleti náchylnej na akné. Aktívne prípravky obsahujú zmes cukru, prírodných výťažkov a funkčných zložiek, ktoré podporujú regeneráciu pleti, znižujú nadmernú tvorbu mazu, upokojujú problematické oblasti, obmedzujú tvorbu pupienkov a výrazne zlepšujú vzhľad pleti.

 AKTÍVNE ZLOŽKY 

- Cukor - má antiseptické účinky a pomáha zjemňovať a zvlhčovať pleť.

- Beta-hydroxykyselina (kyselina salicylová) - je známa aj vďaka svojim priaznivým účinkom pri liečbe akné, okrem toho regeneruje a zlepšuje textúru pokožky.

- Citrónová šťava - obsahuje alfa-hydroxy kyseliny, ktoré podporujú regeneráciu pokožky.

- Vitamín C - je účinný prostriedok na omladenie a zosvetlenie pleti.

- Oxid zinočnatý - absorbuje nadmernú mastnotu, obmedzuje tvorbu akné pupienkov a chráni pred poškodením v dôsledku slnečného žiarenia.

- Výťažok z granátového jablka - je vysoko účinný antioxidant, ktorý odstraňuje voľné radikály, zlepšuje textúru pleti a podporuje jej regeneráciu.

- Mentol - pomáha stimulovať prekrvenie a pleti dodáva jemnejší a zdravší vzhľad.- Harmanček, kalamín, alantoín a gáfor - potláčajú a upokojujú zápaly. 

VÝSLEDOK OŠETRENIA - Reguluje množstvo vylučovania mazu- Zmierňuje zápal pokožky a jej sčervenanie- Upokojuje problematické oblasti s akné- Výrazne zlepšuje vzhľad pleti